Gamintojai

Naujienlaiškis

My status
 Nemokamas pristatymas! autoservisas-padangiukas.lt vienaskasnis.lt

KĄ PASIRINKTI?

Dažnas, kuris skambina užduoda klausimus: Kuris geresnis? Kas man tiktų geriau? Ką pasiūlytumėt? Kokio operatoriaus paslaugomis naudotis?

Visų pirma patariu visiems apsvarstyti kur naudositės mobiliu internetu. Pats paprasčiausias variantas yra įsigyti USB modemą. Su juo galėsite prijungti vieną kompiuterį prie interneto. Toliau visiems įdomu greičiai. Noriu pabrėžti, kad jei jūs esate prasto ryšio zonoje, tai greitas modemas jums greičio nepridės. Jeigu jūs naršote internete nedaug ir šis internetas nėra jūsų nuolatinis (naudojat tik kai nepasiekiamas laidinis), tai jums pilnai pakaks modemo su 3,6 Mbps. Esant 3G ryšio zonoje tokio greičio jums tikrai užteks. Jei jūs naudojaties mobiliu internetu nuolatos ir tai yra pagrindinis jūsų interneto šaltinis, įsigykite 7,2 Mbps modemą. Jis jums bus naudingas siunčiantis tam tikras programas, muziką ir kt. Tačiau atminkite, kad jei esate nepastovioje 3G ryšio zonoje didelė tikimybė, kad jūs daugiau nei 3,6 Mbps nepasieksite net ir su greitesniu modemu.

Tačiau jei jūs norite naudotis mobiliu internetu biure ir prie savo modemo prijungti kelis kompiuterius ar kitus įrenginius ne tik kompiuterį, jums paprasto modemo nepakaks. Tokiu atveju siūlau įsigyti modemą su MiFi galimybe. Vienas populiariausių yra Huawei E5830, bei kiti šios serijos modeliai. Naudodamiesi šiuo modemu galėsite prie jo prijungti iki 5 kompiuterių. Šio modemo pagalba jūs nesunkiai galėsite perkelti savo komandos darbą iš tvankaus ofiso į parką, kavinę ar kitą vietą. Puikiai tinka naudojimui automobilyje.

Vartotojai, kurie negali įsivesti laidinio interneto ir galvoja apie mobilaus interneto pasirinkimą, visada siūlau pasirinkti Option firmos 3G routerį GlobeSurfer II. Šiam routeriui nėra reikalingas joks modemas. Tiesiog į šį įrenginį reikia įkišti SIM kortelę ir wireless būdu jūs galėsite prie jo prisijungti ir naudotis internetu. Šis routeris turi jungtį išorinei antenai, tad tai puiki išeitis esantiems prasto ryšio zonoje.

Pasirinkus modemą svarbu pasirinkti tinkamą operatorių. Prieš pasirenkant operatorių visada svarbu peržvelgti operatorių 3G ryšio padengimo žemėlapius (Bitės, Omnitel, Tele2). Peržiūrint žemėlapius, svarbu atkreipti dėmesį ar ten kur naudositės internetu bus 3G ryšys. Sekantis žingsnis yra pasirinkti planą pagal savo poreikius. Atkreipkite dėmesį į leidžiamą duomenų atsisiuntimo kiekį. Nepamirškite peržvelgti ir Pildyk, Labas ir Ežio siūlomų akcijų.

 

Kyla neatsakytų klausimų?

Susisiekite su mumis:

+37060176047

info@pigusmodemai.lt


PagrindinisPagrindinis

Krepšelis  

(tuščia)
 Garantija